TM BOMBAGIA

ВИРОБНИЦТВО ПАПЕРОВИХ СТАКАНІВ УКРАЇНА (ДНІПРО)

(Укртехінвест, ТОВ)

Слова папір веде своє походження від італ. «bombagia» бавовна, бавовняний папір що і є назвою нашоі торговоі марки: ТМ "Bombagia”

Історія компанії починається у 2016 році, коли виникла ідея виробляти якісний продукт за доступними цінами. Ми розуміли, що основною нашою перевагою буде ціна, якість та сервіс. І на сьогодні для нас це є основною цінністю і гордістю. Нашим стандартом є регулярне модернізація обладнання і багаторівневий контроль якості. Ми — команда, яка поважає своїх клієнтів.


Робота ведеться у цілодобовому режимі. Асортимент стаканів – 110, 175, 275, 340,400, 500 мілілітрів. Завдяки отриманому досвіду ми успішно освоїли випуск стаканів для вендінгу. Виробничі потужності дозволяють виготовляти стакани з подвійною стінкою як гладкою, так і гофрованою.


Ми застосовуємо папір преміум-класу різної щільності та товщини, він виготовляється виключно з високоякісної сировини, що безпосередньо поставляється з ЄС. Тому наш продукт на 100% екологічно чистий, біорозкладний та безпечний.


Продукція широко представлена ​​по всій території України. Наші клієнти це кав'ярні, інтернет магазини, офісні центри, торгові центри, авіакомпанії і навіть футбольний клуб.


Зараз компанія розширює свої кордони на експорт, це дозволить нам стати ще кращою та успішнішою.

Bombagia

Інформація

Українa, м. Дніпро, вул. Космічна, 49 г

Розробник веб-сайту Remote Industries

Відділ по роботі з клієнтами

Менеджер комерційного відділу:

+38 (098) 512 97 97

+38 (095) 512 97 97

info@bombagia.com

UA