БРЕНДУВАННЯ СТАКАНІВ

Виготовлення паперових стаканів із дизайном замовника

БРЕНДУВАННЯ СТАКАНІВ

Одношарові стакани будь-якої щільності та об'єму

БРЕНДУВАННЯ СТАКАНІВ

Стакани з подвійною стінкою

round

ВСІ НАПРЯМКИ ПРОДУКЦІЇ

Одношарові стакани

Двошарові стакани

Двошарові гофровані стакани

Супутні товари

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПАПЕРОВИЙ ПОСУД

Зберігає здоров'я

Здоров'я – насамперед. Переробляючи деревину, отримуємо натуральну целюлозу, із якої виготовляється харчовий картон. До складу паперу входить 30% хвойної та 70% листяної целюлози.

Практичність

Можна використовувати при різних температурах як для гарячої кави, так і для холодного морозива.

Антитоксичне

НІ Токсинам. Ми турбуємось про ваше здоров'я, тому не використовуємо пластик у виробництві. Як відомо, пластик небезпечний своїми шкідливими речовинами, які виділяються при нагріванні стаканчика понад 25 градусів. Папір – це безпечний матеріал, який не виділяє жодних небезпечних для вашого здоров'я речовин, особливо хлору.

Зберігає запах

Без додаткових запахів. Ви відчуватимете тільки аромат і запах налитого в склянку напою. В основі – якісний картон, тому забудьте про всіх подразників, що заважали вам у минулому.

Час гроші

Економія години. Більше не потрібно витрачати годину на миття посуду. «Просто, легко та зручно» – це девіз нашої продукції. Сучасний темп життя – це ефективні пропозиції для спрощення життя та підняття вашого комфорту. Саме це ми вам пропонуємо.

Одноразове використання

Тільки один раз. Все, залишаємо свої переживання та сумніви щодо подвійного використання одноразового посуду. Ці історії позаду. Паперовий посуд можна використовувати лише раз, під впливом будь-якого напою стаканчик отримає шкоду, і це однозначно буде помітно.

Легка міцність

Легкість за відсутності крихкості. При падінні ви не збиратимете осколки по всій підлозі. Скляночки не розіб'ються під час перевезення, і не обтяжать ваші сумки під час будь-яких походів.

Зберігає природу

Проста утилізація. Склянки не завдають шкоди природі, легко розкладаються. Можлива вторинна переробка як звичайної макулатури.

Креативність

Місце для креативу. Ви оформляєте склянки відповідно до стилю вашого закладу і можете донести до покупця будь-яку рекламну інформацію.

Довговічність

Термін зберігання щонайменше 3-х років. Тобто. при покупці великої партії нічого не зіпсується, а стаканчики та посуд завжди будуть під рукою.

Переваги наших стаканів

Bombagia дотримується найвищих стандартів якості, норм та контролю на всіх етапах виробництва. Продукція виробляється як національного споживача і експорт.

Екологічно чисті

Швидко утилізуються

Чи не деформуються окропом

Ідеальна теплоізоляція

Не змінюють смакові якості

Можна брендувати

Bombagia

Інформація

Українa, м. Дніпро, вул. Космічна, 49 г

Розробник веб-сайту Remote Industries

Відділ по роботі з клієнтами

Менеджер комерційного відділу:

+38 (098) 512 97 97

+38 (095) 512 97 97

info@bombagia.com

UA